Big band Vratimov na Černé louce! Zahrajeme vám ve čtvrtek 21. 8. v rámci programu Léto v centru – přijďte si dát nějaký dobrý drink do Pavilonu a užijte si s námi krásný letní večer.
Vstupné: 100 Kč (můžete zakoupit dopředu přes GoOut nebo na místě)
FB událost tady